Новини » Політика Читать эту новость на русском

Росія відпрацьовує в Україні кібератаки, які потім може спрямувати проти Заходу, – РНБО

Олексій Данілов. Фото УНІАН

Україна і НАТО обговорили практичні аспекти двостороннього співробітництва

В Україні Росія відпрацьовує кібератаки, які у майбутньому можуть бути спрямовані проти країн-членів НАТО та Європейського Союзу.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов під час зустрічі з делегацією представництва НАТО в Україні на чолі з головою представництва Александером Вінніковим, повідомляє пресслужба відомства.

"Україна і НАТО мають активізувати співпрацю у сфері кібербезпеки", – наголосив Олексій Данілов.

Секретар РНБО також зазначив, що кіберзахист є пріоритетним питанням для Ради нацбезпеки України. За його словами, кіберзагрози з боку Російської Федерації є вкрай небезпечними як для України, так і для країн-членів Альянсу та Європи у цілому. "В Україні Росія відпрацьовує кібератаки, які у майбутньому можуть бути спрямовані проти країн-членів НАТО, Європейського Союзу", – заявив секретар РНБО України.

Данілов подякував Альянсу за політичну підтримку України у "вкрай складній ситуації російської агресії". "Ми впевнені, що переможемо у цій війні, – сказав він. – Це наша країна, і ми нікому її не віддамо".

Крім цього, сторони обговорили практичні аспекти двостороннього співробітництва, зокрема, матеріальну, технічну та консультативно-дорадчу допомогу, яка надається Україні в рамках трастових фондів НАТО.

Нагадаємо, ексміністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що "абсолютно впевнений" у військовому ударі Російської Федерації по південній частині України.

Loading...