Новини » Політика 320 Читать эту новость на русском

Ренат Кузьмін назвав "нові обличчя нової влади", які плавно перекочували з посад при Порошенкові

Ренат Кузьмін.  ZIK

Гончаренко, Маркарова, Аваков, Милованов, Пристайко, Кулеба: Загалом у його переліку 31 особа

Народний депутат від фракції "Опозиційна платформа – За життя" Ренат Кузьмін вважає, що "слуги народу", які прийшли до влади, не виконали своєї обіцянки привести до влади "нові обличчя".

У своєму дописі на Фейсбук він перерахував прізвища тих, хто працював при колишньому президентові і займає посади при діючій владі.

Ренат Кузьмін іронізує щодо "слуг народу", які "обіцяли від влади порохоботів відлучити – відлучили, обіцяли кнопкодавів мандатів позбавити – позбавили. Обіцяли привести у владу "нові обличчя" – привели".

Зокрема, серед перерахованих "нових": прем’єр-міністр Олексій Гончарук, який при колишній владі був радником міністра екології; віцепрем’єр Дмитро Кулеба – представник України в Раді Європи при Порошенкові; радник прем’єра Світлана Заліщук – нардеп Блоку Петра Порошенка; міністр закордонних справ Вадим Пристайко – перший заступник міністра закордонних справ при Порошенкові; міністр фінансів Оксана Маркарова – в. о. міністра фінансів раніше; міністр економіки Тимофій Милованов – раніше член наглядової ради Нацбанку; міністр МВС Аваков – міністр МВС при Порошенкові.

Серед інших прізвищ, які також обіймали посади при п’ятому президентові Порошенко – міністр у справах ветеранів Оксана Коляда, міністр інфраструктури Владислав Криклій, міністр освіти Ганна Новосад, Міністр соцполітики Юлія Соколовська, генпрокурор Руслан Рябошапка.

Загалом, у його переліку "нових облич нової влади" 31 особа. Він додає, що цей список не повний, але і цього досить "для усвідомлення того, хто кого "зробив разом".

"Добре, хоч Президент не лох...", – пише він.

Раніше, народний депутат від фракції "Опозиційна платформа – За життя" Ренат Кузьмін звернувся із запитом до генерального прокурора Руслана Рябошапки із пропозицією прозвітувати з парламентської трибуни про результати розслідування "справи Бузини".

 

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News