Новини » Політика Читать эту новость на русском

Разумков розповів, коли ухвалять закон про особливий статус Донбасу

Дмитро Разумков

Законопроєкт має бути розроблений до останнього пленарного засідання цього року

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що законопроєкт про особливий статус Донбасу планують розробити до останнього пленарного засідання цього року 20 грудня. Відповідну заяву було зроблену в ефірі програми "Свобода слова".

За його словами, законопроєкт потрібно буде розробити у період 11 календарних днів пілся зустрічі лідерів нормандської четвірки та перед останнім пленарним засіданням 2019 року, яке відбудеться 20 грудня.

 "Позиція президента і позиція більшості у Верховній Раді була така: президент, повернувшись з нормандської зустрічі разом із парламентом і з суспільством, будуть створювати цей законопроєкт. Без залучення всіх зазначених структур це буде дуже складно зробити. Президент про це говорив. І вести якісь кулуарні або підкилимні розробки тих чи інших законопроєктів - це порушувати ті обіцянки, які були дані українському суспільству", - сказав Разумков.

Раніше Разумков заявляв, що закон про особливий статус Донбасу почне діяти після повернення контролю України над захопленою ділянкою кордону на сході країни.

Loading...