Новини » Політика 99 Читать эту новость на русском

Разумков підписав закон про ефективне використання земель оборони

міноборони

Закон України сприятиме створенню більш тісної взаємодії підрозділів об’єднаної цивільно-військової системи

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав закон про внесення змін до статті 4 Закону України "Про використання земель оборони" щодо підвищення ефективності використання виділених земельних ділянок. Про це йдеться на сайті Верховної Ради.

"18.11.2019 Закон направлено на підпис Президенту", - написано у карточці законопроєкту.

Як зазначається, проєкт акта розроблений з метою вдосконалення та прискорення процесу розміщення засобів зв'язку навігації та спостереження (ЗНС) об’єднаної цивільно-військової системи організації повітряного руху України, підвищення ефективності використання виділених земельних ділянок.

Прийняття Закону України сприятиме створенню більш тісної взаємодії підрозділів об’єднаної цивільно-військової системи та підрозділів Міністерства оборони України в частині організації використання повітряного простору як у мирний час, так і в особливий період.

Подальше врегулювання процесу використання земель оборони для розміщення засобів зв'язку, навігації та спостереження (радіотехнічного забезпечення), що належать підрозділам об'єднаної цивільно-військової системи організації повітряного руху України, сприятиме ефективнішому використанню вже виділених земельних ділянок, дасть змогу не виводити з користування землі іншого призначення для розміщення засобів ЗНС, зменшити витрати на створення енергетичної, транспортної та соціальної інфраструктур під час введення в експлуатацію нових засобів.

Раніше повідомлялося, що унаслідок вибухів боєприпасів у Балаклії Харківської області двоє військовослужбовців загинули. Про це йдеться у повідомленні, розміщеному на сайті Міноборони.

Loading...
Loading...
Loading...