Новини » Політика 85 Читать эту новость на русском

На нормандському саміті газові питання обговорювати не будуть, - Вітренко

Виконавчий директор «Нафтогазу» Юрій Вітренко Фото:УНІАН

За словами виконавчого директора "Нафтогазу" Вітренка, шантаж з боку Росії не пройшов

Питання контрактів про газовий транзит України з Російською Федерацією не будуть порушуватися під час зустрічі лідерів нормандського формату.

Про це повідомив виконавчий директор Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" Юрій Вітренко в ефірі "Свободи слова" на ICTV.

"Щодо нормандського формату. Мені не відомо, чесно кажучи, щоб була якась конкретна робота в нормандському форматі щодо переговорів про газ. Я так чув висловлювання пана Пристайка, який говорив, що хоча російська сторона намагалася нав'язати газові питання в нормандському форматі. Але від цього вдалося, скажімо так, відбитися. Тобто цей шантаж з боку Росії не пройшов", - зазначив Юрій Вітренко.

До слова, раніше Російський "Газпром" направив НАК "Нафтогаз України" пропозицію, згідно з якою, необхідними умовами продовження чинного контракту або укладення нового договору є: відмова обох сторін від всіх взаємних претензій в міжнародному арбітражі і припинення всіх судових розглядів.

Нагадаємо, цього тижня виконавчий директор "Нафтогазу" Вітренко повідомив, що Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" отримала офіційну пропозицію від російського "Газпрому" щодо продовження транзитного контракту або укладання нового.

Loading...
Loading...
Loading...