Новини » Спорт 87 Читать эту новость на русском

Молодіжні збірні Азербайджану і України у Баку зіграли внічию у товариській грі

Футбольна молодіжна збірна України завершила 2019 рік нічиєю у Баку Українська асоціація футболу

Гостьовим протистоянням проти одноліток з Азербайджану "синьо-жовта" молодіжка завершила 2019 футбольний рік

Молодіжна футбольна збірна України, сформована з гравців не старше 1998 року народження, сьогодні, 19 листопада, у Баку зіграла свій останній поєдинок у 2019. Товариський матч між збірними U-21 Азербайджану та України на полі стадіону "Далга Арена" сильнішого не виявив, повідомляє офіційний сайт Української асоціації футболу.

Сьогодні, 19 листопада, молодіжна збірна України на виїзді провела контрольний поєдинок проти команди Азербайджану. У перші 30 хвилин гра була приблизно рівною, хоча "синьо-жовті" й більше володіли м'ячем. Утім, ближче до кінця першої 45-хвилинки підопічні Руслана Ротаня почали створювати гольові моменти. В одному із епізодів після удару Русина Кравчук пішов на добивання й у боротьбі із суперником впав. Азербайджанський арбітр показав українському півзахисникові другу жовту картку, вважаючи, що той симулював.

Із перших хвилин другого тайму натхненні господарі пішли вперед і швидко забили м'яч. Утім, навіть удесятьох "синьо-жовті" ні в чому не поступалися супернику, пробивши по його воротах десять разів. Один із таких ударів, у виконанні Русина на 66-й хвилині, завершився голом.

Потім пішла гостра гра, могли відзначитися як одні, так і інші. А наприкінці матчу на авансцену знову вийшов рефері, який не дав другу жовту картку азербайджанцю, зате через деякий час показав другий "гірчичник" Шапаренку і українці залишилися на полі взагалі вдев'ятьох. У підсумку гра сильнішого не виявила – 1:1.

Додамо, що завтра вранці молодіжна збірна України повертається з Баку до Києва.