Новини » Політика 452 Читать эту новость на русском

Ляшко заявив, що звернеться до Верховного суду щодо визнання нечинним указу Зеленського про стандарти новин

Олег Ляшко

Нова влада хоче обмежити діяльність каналів

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко під час брифінгу заявив, що звернеться до Верховного суду про визнання нечинним указу Зеленського про стандарти новин.

Трансляцію вів телеканал ZIK.

"Нова влада хоче обмежити діяльність каналів мотивуючи тим, хто збиткові, хто не збиткові. Насправді, все це вигадують для того, щоб обмежити свободу слова. Я, до речі, хочу повідомити вас, що сьогодні я підпишу заяву, я звертаюсь до адміністративної палати Верховного суду про визнання нечинним указу Зеленського в частині, де він доручає уряду внести законопроєкт про встановлення стандартів новин. Я вважаю, що це пряме втручання і загроза свободі слова. Це цензура!",– наголосив Ляшко.

За його словами, указ Зеленського суперечить Конституції.

"В його конституційних повноваженнях немає пункту, щоб встановлювати стандарти новин. І саме тому я звертаюся до Верховного суду. Щоб зупинити цензуру, втручання влади у діяльність ЗМІ",– заявив політик.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів до 31 грудня 2019 року внести на розгляд Верховної Ради законопроєкт щодо врегулювання діяльності засобів масової інформації.загрузка...
загрузка...
Loading...