Новини » Політика Читать эту новость на русском

Лещенко і Ляшко шукають для себе нові ролі і нових спонсорів

Віктор Небоженко
Віктор Небоженко

Український політолог, соціолог

 

З відкритих джерел

Колишній журналіст Сергій Лещенко і лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко прославилися цього тижня своїми скандальними витівками. Радикал спровокував конфлікт з Андрієм Герусом, ставши на "захист" бізнес-інтересів олігарха Ріната Ахметова, а Лещенко вирішив взяти на себе роль ворога Тимошенко.

Про це пише Віктор Небоженко на своїй сторінці в Facebook.

Два відомих політика - колишній журналіст, що спеціалізується на "розгрібанні бруду", єврооптиміст Лещенко і не менш епатажний лідер "Радикальної партії" Олег Ляшкоа прославилися цього тижня своїми скандальними витівками. Добре видно, що, опинившись на периферії політичного життя, Лещенко і Ляшко шукають для себе нові ролі і нових спонсорів. Наприклад, місце і роль сміливого, поінформованого, чесного журналіста-депутата взяв на себе член однопартійної більшості "Слуга народу" Дубінський, який і видавив Лещенко з цієї ніші.

Тепер Лещенку треба шукати собі нове амплуа. Та він чомусь вирішив узяти на себе роль "стаціонарного ворога" Тимошенко, не даючи їй, на ток-шоу, сильно критикувати ганьбу соціально-економічної політики нинішньої влади. І ворогом Тимошенко він несподівано став тільки після того, як Тимошенко оголосила про свій перехід в політичну опозицію до антинародного курсу нинішньої влади. Не раніше і не пізніше. Лещенко явно намагається. Напевно, скоро Офіс президента зуміє гідно оцінити його брудну роль. Інше питання, що його нападки на Тимошенко навряд чи будуть ефективними. Свідомо грубіянити опоненту – це вчорашній день українських-ток шоу. Це скоріше, стиль того ж Ляшка, але не зарозумілого, рафінованого Лещенко. Він взявся не за свою справу.

Тому краще всього Лещенку і Ляшку об'єднати свої зусилля з пошуку нових політичних ролей, які скоро будуть затребувані, як новою владою, так і олігархами, а не скандалити і ризикувати своїм політичним майбутнім. Чим нижче вони будуть опускатися в "меню" брудних політичних послуг, тим менше вони будуть затребувані в майбутньому.

Віктор Небоженко

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...