Новини » Економіка 1792 Читать эту новость на русском

Кремль різко відреагував на претензії "Нафтогазу"

Пікабу

Москва продовжує вважати "абсурдними і неприйнятними" претензії "Нафтогазу" до "Газпрому"

Москва продовжує вважати “абсурдними і неприйнятними” претензії “Нафтогазу” і “Газпрому”, зняття яких є однією з умов для укладення нового газового контракту з Україною. Про це у вівторок заявив журналістам прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, пише ua.сьогодні.

“Мені нічого додати до тим поясненням, які давав президент (Володимир) Путін на прес-конференції в Бразиліа (14 листопада). Принципово нового зараз нічого немає”, — сказав Пєсков. Він нагадав, що російський лідер заявив про ризик увійти в новий рік без відповідної угоди і “пояснив, чому це погано”.

Ми вважаємо абсолютно абсурдними ті претензії, які висуваються. Абсурдними і неприйнятними”, — Пєсков відповів на питання, чому РФ пов'язує укладання нового контракту з врегулюванням наявних судових питань між “Газпромом” і “Нафтогазом”.

Президент Росії Володимир Путін 14 листопада заявив журналістам, що ризик припинення транзиту російського газу через територію України існує, а “Нафтогаз” новими позовами загострює ситуацію в переговорах з “Газпромом” за новим контрактом. При цьому він зазначив, що Росія готова до досягнення будь-яких угод з Україною за участю Єврокомісії.


Нагадаємо, у Німеччині заявили, транзит газу через Україну повинен бути продовжений після 2019 року.

загрузка...
загрузка...
Loading...