Новини » Політика 74 Читать эту новость на русском

Королевська у Рейк’явіку: Іноземні колеги позитивно оцінили досвід українок у процесі миротворчості

Наталія Королевська

Жінки з усього світу приїжджають на Форум раз на рік, щоб підтримати найцікавіші ініціативи

Чотири мільйони українців потерпають від гуманітарної кризи на сході України.

На цьому наголосила народна депутатка України (фракція "Опозиційна платформа – За життя"), ініціаторка Національного форуму "Жінки за мир" Наталія Королевська.

Парламентарка нині бере участь у Міжнародному форумі жінок – політичних лідерів у столиці Ісландії Рейк’явіку.

За словами Наталії Королевської, іноземні колеги, жінки-політики позитивно оцінили досвід українок у процесі миротворчості.

"Жінки з усього світу приїжджають раз на рік сюди, на глобальну зустріч, щоб обговорити свої найкращі приклади, найкращі практики, найкращі пропозиції, обмінятися досвідом і висловити підтримку найцікавішим ініціативам", – наголосила Наталія Королевська під час включення в ефірі телеканалу ZIK.

Народна депутатка продовжила: "Сьогодні тут за нашою ініціативою обговорюють резолюцію 1325 – резолюцію ООН, ухвалену 20 років тому. Назва цієї резолюції "Жінки. Мир. Безпека" про роль та участь жінок у миротворчих процесах.

Нагадаємо, Наталія Королевська наголошувала на необхідності підтримати жителів непідконтрольних територій Донбасу.

Народна депутатка звертала увагу на гостру проблему – люди на непідконтрольних територіях вже п'ять років не отримують пенсії.

Додамо, Наталія Королевська заявляла, що у населених пунктах, які перебувають на лінії розмежування, підприємства позбавили податку на землю і жодних компенсаторів до місцевих бюджетів не надали. 

Loading...
Loading...
Loading...