Новини » Політика 49 Читать эту новость на русском

Комітет Ради рекомендує підтримати законопроєкт про пестициди

з відкритих джерел

Законопроєкт стосується умов ввезення та застосування пестицидів

Профільний парламентський комітет з питань аграрної та земельної політики рекомендує Верховній Рад ухвалити за основу законопроєкт №2289 про внесення змін до статті 4 Закону України "Про пестициди та агрохімікати" щодо ввезення пестицидів на митну територію України. Про це повідомляє пресслужба Апарату Верховної Ради.

Законопроєктом пропонується вилучити норму, відповідно до якої, обов’язковою умовою завезення та застосування в Україні дослідних партій пестицидів, що використовуються для державних випробувань та наукових досліджень, є документальне підтвердження їх державної реєстрації в країні, де вони виробляються, а також дозволити не лише використання залишків пестицидів і агрохімікатів, термін реєстрації яких закінчився, але й їх застосування, зберігання, торгівлю, рекламування та перевезення.

Раніше повідомлялося, що данський міністр продовольства Могенс Єнсен доручив національній службі з питань безпечності харчових продуктів підготувати повну заборону в країні на їжу, оброблену небезпечним пестицидом хлорпірифос.

Loading...
Loading...
Loading...