Новини » Політика 2295 Читать эту новость на русском

Фракція "Слуга народу" готова голосувати за зняття недоторканності з Порошенка

Депутати визначатимуться самостійно відповідно до "якості підозри" і "з інших політичних мотивів"

Олександр Корнієнко. Слуга Народу / Facebook

Фракція "Слуга народу" підтримає заняття недоторканності з експрезидента Петра Порошенка, якщо це питання буде винесено на порядок денний парламенту. Про це повідомив заступник голови фракції Олександр Корнієнко в інтерв'ю "Новое время".

"Всі мотивовані (голосувати, - ред.) за зняття недоторканності. Це повинні підтримати всі депутати, тому що це чесна позиція, адже ми від неї (недоторканності, - ред.) відмовилися. По суті, це технічне голосування, коли просять зняти імунітет з метою процесуальних дій. З 1 січня 2020 року, коли вступлять в силу зміни до Конституції, такі голосування будуть не потрібні", - зазначив Корнієнко.

За його словами, рішення щодо голосування за згоду на притягнення до кримінальної відповідальності і арешт Порошенка буде винесено окремою ухвалою фракції, а депутати визначатимуться самостійно відповідно до "якості підозри" і "з інших політичних мотивів".

Він також розповів, що проєкт підозри щодо Порошенка перебуває в Генпрокуратурі і наразі невідомо, коли документи передадуть до апарату ВРУ.

"Ми бачили голосування по Ярославу Дубневичу, коли група наших депутатів з якихось причин не підтримувала друге і третє голосування (зняття недоторканності і арешт, - ред). Було багато нарікань на якість подання з боку Генпрокуратури", - сказав Корнієнко.

Нагадаємо, напередодні слідчі Державного бюро розслідувань скерували до Генеральної прокуратури України проєкт повідомлення про підозру п'ятому президенту України Петру Порошенку. Його підозрюють у можливому неправомірному впливі на проведення конкурсу з добору кандидатів для призначення членів Вищої ради правосуддя.

Loading...
Loading...
Loading...