live
Новини » Політика 79 Читать эту новость на русском

Дубінський пропонує перевіряти всіх депутатів на поліграфі після кожної сесії

Олександр Дубінський. Фото EPA-EFE
загрузка...
загрузка...

Перевірка буде проводитись з відеофаксацією, а перелік питань визначатиме НАЗК

Народний депутат від фракції "Слуга нароу" зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо проходження перевірки на поліграфі). Про це йдеться на сайті Верховної Ради.

Законопроєктом передбачається встановлення обов'язку народного депутата України за підсумками календарної сесії проходити перевірку на  поліграфі стосовно можливого вчинення корупційних правопорушень у зв’язку із здійсненням депутатських повноважень.

Перелік обов’язкових для проходження перевірки питань затверджується Національним агентством з питань запобігання корупції із наступним проведенням перевірки співробітниками відповідного структурного підрозділу Ради національної безпеки та оборони або Міністерства оборони України.

Перевірка на поліграфі повинна проводитися з обов’язковістю відеофіксації  психофізіологічних реакцій на певні психологічні стимули особи, що проходить перевірку та показників графіків фізіологічних реакцій відповідної апаратури поліграфа.

Раніше політичний експерт Кирило Молчанов заявляв, що всі заклики щодо проходження поліграфа - це шоу з елементами профанації.

Loading...
Loading...
Loading...