Новини » Політика Читать эту новость на русском

Тимошенко - Зеленському: Чекаємо вас на корпоративах. Можна зі своїм піаніно

Юлія Тимошенко

Заява пролунала у відповідь на репліку президента, що її позбавили "солоденького"

Лідер партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Юлія Тимошенко відповіла президенту України Володимиру Зеленському на звинувачення про "солодкі посади". Про це вона написала у Facebook.

"Хотілось би говорити з Вами, Володимире Олександровичу, про долю країни, але Ви обрали інший тон. Шкода... Тоді нагадаю Вам, що є ще одна давня українська традиція. Раз на п'ять років деяким українським президентам здається, що вони взяли джек-пот! А далі все за сценарієм... Ну ви в курсі... Словом, чекаємо Вас на корпоративах... Можна зі своїм піаніно", - написала Тимошенко.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський прокоментував перехід Юлії Тимошенко в опозицію, заявивши що "раз на п'ять років Юлія Тимошенко йде в опозицію до чинного президента, імітуючи "турботу про народ". 

Раніше повідомлялося, що в американському сатиричному шоу "Last Week Tonight" висміяли коронний номер президента України Володимира Зеленського. У контексті скандалу з телефонною розмовою з Дональдом Трампом політикові пригадали його легендарний номер часів "Кварталу 95" – "Гру на піаніно".

Loading...