Новини » Спорт 69 Читать эту новость на русском

Євген Коноплянка про секрет успіху збірної: Давайте не будемо забігати далеко, а ставити цілі поступово

Євген Коноплянка розповів свою версію успіху збірної України у відборі на Євро-2020 Портал dynamo.kiev.ua

Один з ветеранів збірної України Євген Коноплянка вважає, що секрет успіху "синьо-жовтих" у правильній постановці цілей

У київському аеропорту, після заключного матчу кваліфікації на чемпіонат Європи-2020 з командою Сербії (2:2), гравця національної збірної України Євгена Коноплянку запитали про секрети успіху "синьо-жовтих" – вихід з першого місця на Євро-2020, постановку цілей і одинадцять матчів поспіль без поразок, повідомляє ua-football.com.

Євген Коноплянка успіхи збірної пояснив одним фактором: "Мабуть, краще запитаємо про це Андрія Миколайовича (Шевченка – ред.)? Може цього разу нам пощастило, а завтра може бути навпаки. Це непогано, я не проти, щоб був такий фарт, як цього дня. Щоб ми забивали останніми. Це добре, але це й дух команди, бо ми не хотіли програвати, – наголосив Євген. – Якби рахунок був 2:1 і ми сиділи біля своїх воріт, не хотіли атакувати – це інше. А тут ми тиснули суперника до кінця. У нас не все вдавалося в цьому матчі, ми не відчували себе так, як протягом усього цього турніру. Та все ж ми досягли того результату, якого хотіли".

Відзначив Євген і правильний підхід до постановки цілей. "Можна було б одразу говорити про те, мовляв, що хочемо грати в фіналі Євро-2020 чи взагалі виграти чемпіонат Європи. Але давайте не будемо забігати далеко, а почнемо з простого – вийти з групи… Це перша ціль. Коли виконуємо це – ставимо наступну ціль", – підсумував Євген.

 

загрузка...
загрузка...
Loading...