Новини » Політика Читать эту новость на русском

Виключений зі "Слуги народу" Поляков оприлюднив запис, на якому його колеги спілкуються з поліцією у Кривому Розі

Антон Поляков facebook

ЗМІ пишуть, що зустріч відбулася в ресторані "Околиця" Кривого Рогу

Виключений зі фракції "Слуга народу" народний депутат Антон Поляков у понеділок, 18 листопада, опублікував 4-хвилинний запис розмови нібито його колег з начальником поліції в Кривому Розі. Відповідний аудіофайл він розмістив у своєму Telegram-каналі.

"Ну що, друзі, ось мені і надіслали фрагмент розмови "наших" доблесних "слуг" Богдана з керівником місцевої поліції Кривого Рогу", – написав Поляков.

Нардеп зазначив, що "порушуватиме ці питання перед президентом і правоохоронними органами".

"Вважаю, потрібно розібратися в тому, хто взагалі їх уповноважив проводити такі "переговори". Робимо ставки, як швидко їх виключать із фракції, якщо звичайно виключать", – додав Поляков.

Зустріч відбулася в ресторані "Околиця" Кривого Рогу 25 вересня 2019 року, пише Страна. Депутати й поліцейський обговорювали там призначення начальника поліції в рідному місті президента Зеленського.

За інформацією видання, з боку "Слуги народу" були присутні нардепи Володимир Захарченко, Владлен Неклюдов, Юрій Кисіль, Олена Криворучкіна, В’ячеслав Медяник, Юрій Корявченков "Юзик" та його дружина Тетяна.

Від поліцейських – начальник дніпропетровської поліції Володимир Огурченко і претендент на посаду головного поліцейського Кривого Рогу – Сергій Лукашов.

На аудіозапису чути, як один із учасників розмови сказав, що Кривий Ріг вже 10 років "перебуває під впливом однієї сили": "Це товариш Вілкул та іже з ними, а останні 5 років вклинився тут товариш Усов, який був наближений до Юрія Віталійовича Луценка, тому йому тут спускалося все з рук".

На що прозвучала репліка: "Та не тільки тут. В області" (мається на увазі, що не тільки в Кривому Розі, – ред.).

Після цього один зі співрозмовників, звертаючись, судячи з розмови, до представника правоохоронних органів, говорить: "...І нехай тобі хтось висуне пред’яву у Києві. Нехай тобі пред’яву кине прокуратура, ДБР. Нехай вони скажуть, що ти щось незаконне. Роби це за моєю командою. А ми подивимося, а ми підтримаємо... Ми можемо бути присутніми.... Тут не треба навіть нашої присутності. Ми в місті президента, у нас у всіх тут. Якщо якісь не дай бог... у всіх руки будуть відрізані по шию, не дай бог. У нас в місті політична підтримка з усієї нашої сторони – це не те що 100, 101 відсоток".

Нагадаємо, 15 листопада двох нардепів "Слуги народу", Анну Скороход та Антона Полякова, виключили з фракції.

Loading...