Новини » Політика 438 Читать эту новость на русском

Все у родину: Віцеспікер Ради за гроші платників податків платить за оренду тещі

Все у родину: Віцеспікер Ради за гроші платників податків платить за оренду тещі
sud.ua

Віцеспікер Верховної Ради Руслан Стефанчук знімає квартиру у своєї тещі. Примітно, що раніше в його декларації за 2018 рік було вказано "Безкоштовне користування, проживання, місце реєстрації", а з 2019 року Стефанчук раптом почав оплачувати оренду.  

Про це пише Борислав Береза на своїй сторінці в Facebook.

Це шедеврально. Так, епоха бідності ще не закінчилася, але епоха скорочення витрат для нардепів мабуть настала. Особливо для віцеспікера за квотою "Слуга народу" Руслана Стефанчука.

Перший заступник голови ВРУ Руслан Стефанчук, за даними декларації за 2018 рік як заступник директора держорганізації "Національний офіс інтелектуальної власності" проживав в квартирі площею 101,8 кв. м з 2012 року, що належить Тетяні Ситарук. Відомо, що дружина Стефанчука до одруження мала прізвище Ситарук, про що свідчать дані з соцмереж. За інформацією журналістів, Тетяна Ситарук є матір'ю дружини першого заступника спікера парламенту. Це його теща. І віцеспікер отримує гроші з бюджету України для оплати житла. Розумієте? Він типу орендує у тещі. Феєрично. Головне, що трохи сорому, але гроші залишаються в сімейному бюджеті сім'ї Стефанчуков. Навіть не підозрював, що до такого можна додуматися.

У коментарі руху "Чесно" Стефанчук підтвердив, що досі живе в цій квартирі:

"У цьому році я сплачую орендну плату за це житло. Її орендодавець сплачує податки в порядку, передбаченому законодавством...".

На питання про те, чи сплачує Стефанчук за оренду приміщення матері дружини, він відповів, що платить орендодавцю за договором - власнику квартири". Теща, мабуть, для нього не мати дружини і не родич, а орендодавець. Бережи нас доля від таких орендарів.

А народ має повне право насолодитися своїм вибором. Цікаво, якщо його дружина буде підвозити на роботу, то він і на це буде вимагати компенсацію? В голові тільки одне питання: - А так можна було?

Борислав Береза

загрузка...
загрузка...

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...