Новини » Суспільство 85 Читать эту новость на русском

Військова прокуратура увійде до складу Генпрокуратури, - Чумак

Віктор Чумак

Цей процес досить тривалий

Заступник генерального прокурора України - головний військовий прокурор Віктор Чумак заявляє, що Військова прокуратура входитиме до складу Генпрокуратури, а не Міноборони, як це відбувається наразі.

"Військових прокурорів уже виводять із-під підпорядкування Міноборони. І абсолютно точно вже не діятиме прокурорський "призов" через військове відомство. Ці люди будуть цивільними і повністю перейдуть у підпорядкування генеральному прокурору. Військова прокуратура входитиме до складу Генпрокуратури, а не Міноборони. Всі види забезпечення прокурори теж отримуватимуть тут, за місцем роботи. А не так, як раніше: Міноборони їх забезпечувало, а прокурори його контролювали, що породжувало прямий конфлікт інтересів. Водночас розслідуватимуть ті самі справи щодо військових злочинів, злочинів у сфері національної безпеки та оборони, в ОПК, на держпідприємствах і у військових формуваннях", - сказав Чумак в інтерв'ю інформагентству Міноборони АрміяInform.

За словами головного військового прокурора, цей процес досить тривалий, а дедлайном стануть відповідні накази генпрокурора про ліквідацію спочатку Головної військової прокуратури та створення Головної спеціалізованої прокуратури, а потім – про ліквідацію прокуратур регіонів та створення на їхньому рівні спецпрокуратур.

"Завершиться процес формуванням спеціалізованих прокуратур гарнізонів. Причому ми проаналізуємо, де в них є потреба, а де – ні", – підсумував Чумак.

Нагадаємо, у четвер, 7 листопада, заступник генерального прокурора, головний військовий прокурор Віктор Чумак представив нового керівника прокуратури Чернівецької області Адріана Дутковського.

Loading...
Loading...
Loading...