Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

Вчені назвали корисну для здоров'я "порцію" музики

Музикант Ед Ширан

Для підтримки гарного настрою і душевного здоров'я необхідно слухати, мінімум, 78 хвилин музики в день

Дослідники з Британської академії звукової терапії дізналися, скільки і якої музики необхідно слухати протягом дня для гарного здоров'я. Про це повідомляє Deezer.

Учені дійшли висновку, що для підтримки гарного настрою і душевного здоров'я необхідно слухати, мінімум, 78 хвилин музики в день. При цьому, до вашого списку повинні увійти різні стилі.

В опитуванні взяли участь 7500 чоловік. При цьому 90% респондентів відзначили, що вони слухають музику для розслаблення, а 82% - щоб відчувати себе щасливими.

П'ятдесят відсотків використовують музику для подолання смутку, 28% - для подолання гніву, а третина - для поліпшення концентрації. При цьому позитивний вплив музики з'являються після 11 хвилин прослуховування.

Так, 14 хвилин музики, що бадьорить, дозволять відчути себе щасливим. У список таких треків потрапила музика таких поп-виконавців, як Фарел Вільямс, Аріана Гранде і Ед Ширан.

Для розслаблення необхідно протягом 16 хвилин слухати класичну музику (Бетховена, Моцарта, Бочеллі), а для концентрації - 15 хвилин тієї ж класики або пісень Адель, Еда Ширана, Pink Floyd, Pink і Jean-Michel Jarre.

Так, прослуховування Елтона Джона, Бон Джові, Боба Марлі, Крістіни Агілери, Queen, Вітні Г'юстон і Леонарда Коена протягом 16 хвилин допоможуть подолати смуток.

Представники року AC/DC, Rammstein, Metallica, Linkin Park і т.д за 17 хвилин допоможе впоратися з гнівом.

Раніше повідомлялося, що вчені наблизилися до розгадки лікування хвороби Альцгеймера.Loading...