Новини » Світ 90 Читать эту новость на русском

У Парижі заборонять цирки із дикими тваринами

З 2020 року таким циркам не видаватимуть ліцензії

Тигр під час виступу в цирку. Фото: dt.ua

Влада Парижа ухвалила рішення заборонити використання диких тварин у циркових шоу. Про це повідомляє Vegnews.

Згідно з повідомленням, таким кроком місто кидає виклик державі, яка, на відміну від більшості країн ЄС, до цього часу не оголосила національну заборону.

"Ми можемо привітати себе з цим рішенням, що знаменує соціальний прогрес, якого жадають всі французи", - сказала Пенелопа Комітес, член Паризької ради з питань міської природи, додавши, що вона сподівається, що національний уряд наслідуватиме цей приклад.

Слід зауважити, опитування показують, що переважна більшість французів проти використання диких тварин для розваги. 65 французьких муніципалітетів вже заборонили цирки за участі диких звірів.

Як зазначається, приводом введення заборони в столиці стало те, що напередодні в паризькому притулку для тварин помер ведмідь, на ім'я Міша, через два місяці після його порятунку від пари дресирувальників, які жорстоко поводилися з твариною протягом всього його життя.

Нагадаємо, Одеський цирк продовжує використовувати диких тварин на сцені, незважаючи на заборонний припис екологічної інспекції та відповідне рішення суду. Зоозахисники вимагатимуть виконання судового рішення, яке набуло чинності 5 листопада.

загрузка...
загрузка...
Loading...