Новини » Політика Читать эту новость на русском

"Ця справа не має юридичної ваги": Порошенко відреагував на підозру ДБР

Петро Порошенко. EPA-EFE

Експрезидент терміново повернувся з Туреччини

П’ятий президент України, народний депутат Петро Порошенко негайно повернувся з Туреччини, де перебував з візитом, до України, через інформацію про підозру, яку надіслали з ДБР до Генеральної прокуратури.

Повернувся, щоб продемонструвати мене не залякають – написав Порошенко у Твітері.

Йдеться про підозру колишньому президенту України, яку сьогодні слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань скерували до Генеральної прокуратури через можливий незаконний вплив на проведення конкурсу з відбору кандидатів для призначення членів Вищої ради правосуддя у березні-травні 2019 року.

"Ця справа не має юридичної ваги, це зрозуміло навіть юристу-першокурснику. Звинуватити п’ятого президента України в захопленні державної влади – це смішно," – коментує Порошенко.

Також експрезидент вважає, що це провокація і потрібно знайти замовників і організаторів цього. Бо "хтось має мету" – залякати його команду.

Нагадаємо, сьогодні Петро Порошенко вже вісімнадцятий раз не прийшов на допит у ДБР. Зокрема, його хотіли допитати у справі про зловживання державним становищем при скасуванні рішення голови однієї із райадміністрацій Миколаївської області. Це рішення стосувалося передачі у державну власність тисячі п’ятисот гектарів земель сільськогосподарського призначення.

 

Loading...