Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

Стало відомо, скільки учасників без помилок написали національний радіодиктант

ZIK

Однією із переможниць стала шестикласниця із Закарпатської області Анастасія Швець

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності без помилок написали лише двоє людей.

Про це розповіли співорганізатори диктанту Олександр Авраменко та Олена Зелінченко, повідомляє UA: Українське радіо.

"Текст виявився складним, тому лише двоє переможців, хоча минулого року було аж 311 робіт без жодної помилки. Треба зауважити, що минулого року можна було впродовж двох днів піти до науковця, філолога, перевірити всі помилки, порадитися, а тут треба було впродовж 15 хвилин надіслати свою роботу і перевірити диктант було неможливо. Думаю, саме цим і пояснюються лише двоє переможців", – розповів автор диктанту Олександр Авраменко.

За словами Олени Зелінченко, саме ці двоє (одна з них – 6-класниця із Закарпатської області – ред.) стали абсолютними переможцями. Для тих, хто припустився незначних помилок, організатори вирішили створити другу та третю номінацію – аналог другого та третього місць.

Вона також відзначила, що через те, що роботи надсилалися електронною поштою, складно було визначити всю географію цьогорічного диктанту. Втім організатори все-таки визначили найактивніші регіони.

"За тими даними, що в нас є, ми можемо сказати, що найактивнішими були Київська область, місто Київ, Донецька та Львівська області. Щодо закордону: 14 листів – з Об’єднаних Арабських Еміратів, причому один з диктантів написаний майже ідеально, 5 листів – з Латвії, 4 – з Малайзії, 3 – з Німеччини, 2 – з Данії і по одному листу з Канади, Фінляндії, Норвегії, Сербії, Йорданії, Чехії, Ізраїлю, Франції, Польщі, Білорусі, Росії та Китаю", – додала Зелінченко.

Цьогоріч переможців визначали в трьох номінаціях. Перше місце – диктант написано повністю без помилок, друге місце – написали цифри без лапок, третє місце – одна помилка.

З повним переліком переможців XIX Всеукраїнського диктанту національної єдності можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, 8 листопада відбувся Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

Loading...