live
Новини » Політика Читать эту новость на русском

Ринок легких наркотиків від "слуг народу"

Павловський Андрій
Павловський Андрій

Блогер, журналіст

ua.depositphotos.com

В Україні дуже гостро стоїть питання про легалізацію медичного канабісу, який породжує багато дискусій і маніпуляцій на цей рахунок. В минулому місяці, в Києві відбувся марш в підтримку легалізації, акцію підтримали і окремі депутати від "Слуги народу", готується законопроект.

Про це пише Андрій Павловський на своїй сторінці в Facebook.

Ринок землі зроблять, а за ним і до ринку марихуани справа дійде. Правда в турборежимі депутати обіцяють цей закон не приймати.

Міністр економіки і торгівлі Тимофій Милованов в інтерв'ю поділився, що в студентські роки, коли навчався в Америці, пробував курити марихуану. Але йому, як запевняє сам міністр, вона не зайшла. У той же час багато американців курять дуже багато "трави".

Питання про легалізацію марихуани стоїть дуже гостро і в Україні. Мова йде про медичний канабіс, в якому концентрація ТГК, що викликає психологічний вплив, не перевищує 1%.

В жовтні місяці, в Києві пройшов марш за легалізацію медичного канабісу. Акцію підтримали й окремі депутати від "Слуги народу", зокрема Микита Потураєв. Він заявив, що марихуана не є наркотиком, а депутати від правлячої партії вже готують законопроект про легалізацію медичного канабісу.

Є багато країн, де "трава" вільно продається і де вона під повною забороною. Приміром, у тій же Канаді медична марихуана легалізована з 2001 року, а так, щоб купувати для куріння – з 2018. Вже рік як там діють нові правила, правда, тіньовий ринок продовжує тримати свої обороти. За оцінками аналітиків, тільки за три роки тіньовий сегмент марихуани в Канаді почне зменшуватися.

У нас же весь гугл забитий телеграм-каналами та сайтами по доставці "трави" будь-якого сорту на будинок. Навіть кур'єрська служба зможе привезти.

Про новий ринок марихуани від "слуг народу" – в моєму відеоблозі.

Андрій Павловський

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...