live
Новини » Політика 256 Читать эту новость на русском

"Реанімація" Ляшка свідчить, що вибори не за горами, – експерт про бійку в аеропорту

ZIK Олексій Калініченко

"Це спроба реанімувати партію і себе в очах суспільства"

Поведінка "довгожителя" української політики Олега Ляшка може бути пов’язана з наближенням нових парламентських виборів, і в такий спосіб він вирішив нагадати про себе та свою політсилу.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив громадський діяч, політичний аналітик Олексій Калініченко.

Експерт, коментуючи ситуацію щодо кримінального провадження за бійку експарламентаря та головного "радикала" Олега Ляшка та народного депутата від партії "Слуга народу" Андрія Геруса в аеропорту "Бориспіль", звернув увагу на те, що Ляшко – "довгожитель" української політичної сцени. Він вказав, що саме може ховатися за такою поведінкою колишнього парламентаря.

"Думаю, це насамперед пов’язано з тим, що нам уже потрібно очікувати нових виборів, оскільки мені це нагадує певну піар-кампанію із нагадування українцям про те, що є такий політик, як Олег Ляшко. І в цьому випадку, можливо, це спроба реанімувати і політичну партію, і його безпосередньо як політика в очах суспільства з тим, щоб спробувати виставити цю команду на нових виборах, яких, у принципі, ми очікуємо у найближчий час", – сказав Олексій Калініченко.

Експерт уточнив, що він говорить не про місцеві, а про загальноукраїнські, парламентські вибори. Попри те, що такі вибори не можуть відбутися менш як через рік, Олексій Калініченко вважає, що політик вирішив завчасно нагадати про себе.

"Я думаю, що це спроба нагадати про те, що є Ляшко", – резюмував він.

Як повідомляли, 6 листопада експарламентар та головний "радикал" Олег Ляшко побився із народним депутатом від партії "Слуга народу", представником президента України у Кабінеті міністрів, головою комітету Верховної Ради з питань енергетики та ЖКГ Андрієм Герусом. Попри те, ніхто з учасників інциденту до правоохоронців не звертався.

Згодом стало відомо, що Олег Ляшко 18 листопада отримає підозру "за насильство проти державного діяча", через бійку з чинним нардепом від "Слуги народу" Андрієм Герусом в аеропорту "Бориспіль".

Сам Олег Ляшко вважає, що його хочуть посадити через те, що він проти продажу землі. Він заявив президенту Володимиру Зеленському, що його правління закінчиться погано.

Loading...
Loading...
Loading...