Новини » Політика 847 Читать эту новость на русском

Разумков впевнений, що народ виступить за продаж землі іноземцям на референдумі

Дмитро Разумков

Після референдуму можна буде продавати корпоративні права українських компаній, які будуть володіти землею

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков очікує, що на референдумі українці підтримають продаж землі для іноземців. Відповідну заяву було зроблено під час брифінгу, передає РБК-Україна.

За його словами, сама можливість продажу землі іноземцям буде доступна лише після референдуму.

"Президент зазначив, що референдум для того, щоб відкрити ринок землі для іноземців, буде. Він дозволить заходити іноземцям в цьому напрямку. Так само тільки після цього можна буде продавати корпоративні права українських компаній, які будуть володіти землею. Це знімає дуже великий перелік питань", - сказав Разумков та додав:

"Це дозволить показати, як цей ринок працює. Ми завжди дуже переживаємо перед чимось незрозумілим для нас. Якщо ми покажемо, що він працює в рамках національного законодавства між громадянами нашої держави і це буде позитивний досвід. Так я думаю, що надалі, ми отримаємо підтримку і на референдумі по залученню інвестицій і залучення до цього процесу іноземних фізичних осіб або юридичних компаній. Важливо, щоб це був відповідальний власник землі".

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила у першому читанні за основу законопроєкт, який передбачає запровадження ринку землі. За відповідне рішення проголосували 240 нардепів.

Зауважимо, що обговорення документу відбувалося під крики "Ганьба!" та з блокуванням трибуни.

Сьогодні стало відомо, що "Батьківщина" розробила план із недопущення прийняття закону про ринок землі, один із пунктів якого - звернення до Конституційного суду за тлумаченням, чи може Рада приймати, а президент підписувати цей закон без проведення всеукраїнського референдуму.

Loading...
Loading...
Loading...