Новини » Суспільство 116 Читать эту новость на русском

Помер відомий зірковий фотограф Террі О'Нілл

О'Нілл фотографував королеву Єлизавету II, Нельсона Манделу, Френка Сінатру, Одрі Хепберн та інших

У суботу, 16 листопада, пішов із життя культовий британський фотограф Террі О'Нілл, передає Daily Mail.

Згідно з повідомленням, чоловік помер на 82 році життя у себе вдома після тривалої хвороби. О'Нілл боровся з раком простати.

Наголошується, що фотограф активно працював у 1960 роках і знімав культових особистостей. Серед його клієнтів були зірки музики, кіно, моди та важливі особистості Великобританії і США.

Довідка:

Теренс Патрік О'Нілл - англійський фотограф. Здобув популярність як фешн-фотограф і автор зоряних фотосесій.

Террі О'Нілл починав свою трудову діяльність в лондонському аеропорту Хітроу. Одного разу він сфотографував мирно сплячу в залі людину, якою виявився міністр внутрішніх справ Великої Британії. Фото мало величезну популярність і зробило його автора широко відомим.

Потім О'Нілл був запрошений до видання The Daily Sketch в 1959 році, а його першою професійною роботою була фотосесія з Лоренсом Олів'є.

О'Нілл знімав Rolling Stones, The Beatles, Девіда Боуї, Френка Сінатру, Елтона Джона, Одрі Хепберн, Нельсона Манделу, Бріжит Бардо і королеву Великої Британії Єлизавету II.

У 2011 році він був нагороджений медаллю, присвяченою сторіччю Королівського товариства фотографів за внесок у фотомистецтво.

Наразі роботи фотографа представлені в Національній портретній галереї в Лондоні.

Loading...
Loading...
Loading...