Новини » Політика Читать эту новость на русском

"Пірамідка" сиплеться, – Дзівідзінський про скандали у "Слузі народу"

Владислав Дзівідзінський Vladislav Dzividzinskiy / Facebook

"Розуміючи, що навряд чи ця Верховна Рада досидить повну каденцію, кожен вже дивиться на своє майбутнє"

Скандали, які останнім часом щораз частіше відбуваються у "Слузі народу", є результатом неоднорідності і різного бачення депутатів фракції. І це є початком великої кризи, яка в майбутньому може призвести до дочасного припинення повноважень цієї Ради.

Таку думку під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK висловив політолог Владислав Дзівідзінський.

Владислав Дзівідзінський вважає, що з самого початку було відомо, що така велика монобільшість не є однорідною, але тоді ще ніхто не знав, чим це обернеться. І якраз зараз можна спостерігати те, що в кожного в силу власних позицій і світогляду є різне бачення на те, що зараз робить Верховна Рада. Зокрема, на його думку, через це вже можна говорити про певну кризу, як мінімум, фракційну, а, можливо, парламентську чи навіть політичну.

"На сьогоднішній момент, розуміючи, що навряд чи ця Верховна Рада досидить повну каденцію, всі 5 років, кожен вже дивиться на своє майбутнє, переважно політичне майбутнє. І кожен хоче стати якимсь спікером, який би запам'ятався виборцям, для того, щоб у майбутньому стати корисним тій чи іншій політичній силі в разі переобрання Верховної Ради, або власній політичній силі, або якщо він мажоритарний депутат, бути впізнаваним", – зазначив політолог.

За його словами, на "пірамідці" є тріщини і вона вже почала сипатись. Це видно по тому,  наскільки важко збиралися голоси за деякі закони і, скоріш за все, їх просто "продавлювали".

"І тому ця "піраміда" сиплеться і кожне таке висловлювання, яке ми зараз з вами коментуємо, як Мерешка, так і Бужанського, вони є лише прикладами. Це цеглинки, які випадають поступово. А колись з фундаменту випадуть достатньо багато цеглинок і піраміда обов'язково засиплеться", – переконаний Дзівідзінський.

Нагадаємо, що 15 листопада Ірина Верещук склала повноваження представника уряду у Верховній Раді.

Як повідомлялося, раніше із фракції "Слуга народу" були виключені нардепи Анна Скороход і Антон Поляков.

 

Loading...