Новини » Політика 174 Читать эту новость на русском

Нардепи переглянуть ліміт продажу землі в одні руки

УНІАН

Головна небезпека пов'язана з національною безпекою, продажем землі іноземцям

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що до другого читання законопроєкту про ринок землі буде переглянуто максимальний обсяг землі для продажу в одні руки. Відповідну заяву було зроблено під час брифінгу, передає РБК-Україна.

"Щодо питання з ринком землі. Ми, по-перше, обіцяли, що будемо створювати ринок землі. Головні виклики і застороги, які були пов'язані з цим законопроєктом: це питання національної безпеки, продаж землі іноземцям; об'єми, які можуть бути продані тій чи іншій особі або юридичній фірмі і передача корпоративних прав... Максимальний ліміт на землю в одні руки - він теж скоріше за все буде переглядатися під час підготовки законопроєкту між першим та другим читаннями", - сказав він.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила у першому читанні за основу законопроєкт, який передбачає запровадження ринку землі. За відповідне рішення проголосували 240 нардепів.

Зауважимо, що обговорення документу відбувалося під крики "ганьба!" та з блокуванням трибуни.

Сьогодні стало відомо, що "Батьківщина" розробила план із недопущення прийняття закону про ринок землі, один із пунктів якого звернення до Конституційного суду за тлумаченням, чи може Рада приймати, а президент підписувати цей закон без проведення всеукраїнського референдуму.

Loading...
Loading...
Loading...