Новини » Політика 76 Читать эту новость на русском

Луценко про зустріч з Джуліані у Нью-Йорку: Жодних всесвітніх змов там не було

Генеральний прокурор України Юрій Луценко. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Луценко зазначив, що отримав запрошення від Джуліані через прокурора Криму

Колишній прокурор України Юрій Луценко заявив, що адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані запросив його до Нью-Йорку, де вони обмінялися думками про роль Марі Йованович. Про це експрокурор розповів в інтерв'ю виданню Українська правда.

Луценко зазначив, що отримав запрошення від Джуліані через прокурора Криму. Він розповів, що полетів до Нью-Йорку разом зі своїм сином, де вони пробули там чотири дні. За словами експрокурора, із них три дні по декілька годин він зустрічався з паном Джуліані в його офісі.

"Жодних всесвітніх змов там не було. Розмова була достатньо зрозуміла. Я сказав моє бачення: от мої документи, от моє звернення, але я ні разу не отримую жодної відповіді. Що мені робити в цій ситуації? Він сказав, що у Сполучених Штатах скоро оберуть нового генерального прокурора і після цього треба буде зустрітися з ним, аби очі в очі розповісти деталі, які я можу розповідати тільки в рамках зустрічі з генпрокурором, і вирішити питання про спільне слідство. Після Джуліані запитав: "А чому, як ви думаєте, посольство США не хоче вам допомагати?". Ми обмінялися думками про роль Марі Йованович, яка, з моєї точки зору, в Україні, зайняла деструктивну позицію", - наголосив Луценко.

Нагадаємо, у цьому ж інтерв'ю Луценко звинуватив експосла США Йованович у втручанні в правоохоронну діяльність України.

загрузка...
загрузка...
Loading...