Новини » Політика 133 Читать эту новость на русском

Ляшко припустив, що ще сьогодні йому можуть обмежити здійснення діяльності та пересування

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко розповів, що його чекає в прокуратурі ZIK

Головний "радикал" заперечив, що рвав сорочку Андрію Герусу

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що йому нині вручать підозру через бійку з народним депутатом від "Слуги народу" Андрієм Герусом. Також, за його інформацію, ще нині на суді йому обмежать здійснювати діяльність та пересуватися.

Про це він заявив на брифінгу біля Бориспільскої прокуратури, який транслював телеканал ZIK.

За словами Олега Ляшка, Герус насправді російський слуга, оскільки він провів закон, за яким країна з 1 жовтня закуповує російську електроенергію. Він наголосив, що це величезна катастрофа для національних інтересів України.

"В результаті російської енергетичної експансії, а фактично агресії, ми втрачаємо гроші, робочі місця, зупиняються підприємства, виробництва, люди залишаються без роботи. А найкращі енергетики та шахтарі їдуть по закордонах, щоб там знайти собі роботу, бо в Україні, виявляється, вони не потрібні", – сказав він.

Головний "радикал" обурився, що тепер українці за свої гроші, які виводяться з України через "формулу Геруса", фінансують російський бюджет і армію країни-агресора.

За інформацією Олега Ляшка, кримінальну справу готують не тільки проти нього: "Завтра у Святошинський прокуратурі вручають підозру голові виконкому Радикальної партії Олегу Авер’янову. Сьогодні на допиті в Макаріївській прокуратурі наш однодумець Сергій Скуратовський. За моєю інформацією проти кількох членів команди також дано команду порушити кримінальні справи. Це все робиться за командою Зеленського, який проводить цю політику залежності від Росії"

Лідер Радикальної партії також заперечив, що рвав сорочку Андрію Герусу і додав, що в нього була лише одна претензія до нардепа від "Слуги народу" – він зрадив країну, в результаті його дій країна несе величезні збитки, Україна потрапила в енергетичну залежність до Росії.

"Сьогодні виходить, що Герус, який зрадив країну, ледь не герой, а нас, що ми боремося проти зради, за це судять", – наголосив Ляшко.

За інформацією Ляшка, нині йому вручать підозру через бійку з Герусом. Також ще сьогодні буде проведений суд, на якому йому обмежать здійснювати діяльність та пересуватися.

Нагадаємо, 6 листопада, експарламентарій і головний "радикал" Олег Ляшко побився з народним депутатом від партії "Слуга народу", головою комітету ВРУ з питань енергетики і ЖКГ Андрієм Герусом.

За фактом бійки поліція відкрила кримінальне провадження, хоча учасники заяв не писали.

 

Loading...
Loading...
Loading...