Новини » Політика 130 Читать эту новость на русском

"Голос" закликає скликати позачергове засідання ВР для збереження слідства щодо справ Майдану

Убиті учасники Революції гідності. 20 лютого 2014 року. Майдан Незалежності. Київ. Фото EPA-EFE

20 листопада розслідування вбивств на Майдані може зупинитися

У партії "Голос" наполягають на скликанні позачергової сесії Верховної Ради для того, щоб розслідування у справах Майдану не зупинилося.

"20 листопада розслідування вбивств на Майдані може зупинитися. Цього дня Генеральна прокуратура України буде зобов'язана віддати всі справи Майдану до Державного бюро розслідувань. В обставинах, що склалися, це може призвести до того, що справи не буде розслідувано", - йдеться в заяві партії.

У політсилі зазначили, що вони підтримують ініціативу сімей загиблих героїв Небесної сотні та наполягають на негайному скликанні позачергового засідання парламенту, необхідного для ухвалення рішень, спрямованих на порятунок розслідування справ Майдану.

"Відповідний лист фракція партії "Голос" направила голові Верховної Ради", - йдеться у заяві.

Як повідомлялося, на своїй сторінці у Facebook адвокат Євгенія Закревська повідомила, що слідство щодо справ Майдану зупиниться з 20 листопада на невизначений час, тому що Верховна Рада "не встигла" проголосувати за необхідні поправки до закону про ДБР і повернутися до цього питання зможе лише 3 грудня.

17 листопада адвокатська дорадча група, яка об'єднує адвокатів сімей Небесної сотні, вимагала скликати позачергову сесію Верховної Ради, щоб слідство у справах Майдану не зупинилося.

 

Loading...
Loading...
Loading...