Новини » Політика 283 Читать эту новость на русском

Експрезидент Порошенко вчергове не з'явився на допит до ДБР

Петро Порошенко не з'явився на допит у ДБР ZIK

Його хотіли допитати у справі зловживання державним становищем при скасуванні рішення голови однієї із райадміністрацій Миколаївської області.

Петро Порошенко вже вісімнадцятий раз не прийшов на допит у ДБР.

Про це під час прямого включення з ДБР повідомила кореспондентка телеканалу ZIK Олександра Бабіхіна.

Кореспондентка повідомила, що в ДБР знову не дочекалися п'ятого президента Петра Порошенка.

"Вже змогли поспілкуватися з речницею ДБР Анжелікою Івановою і офіційно тепер можу заявити, що не з'явився Петро Олексійович на допит. Зокрема, викликали його на 10-ту годину, хотіли допитати у справі зловживання державним становищем при скасуванні рішення голови однієї із райадміністрацій Миколаївської області. Власне це рішення стосувалося про передачу у державну власність тисячі п'ятисот гектарів земель сільськогосподарського призначення", – повідомила кореспондентка.

Зокрема, вона додала, що примусово Порошенка не можуть допитати, тому що до січня 2020 року він ще має депутатську недоторканність.

Також кореспондентка зауважила, що в ДБР існує щонайменше тринадцять справ, у яких фігурує Петро Порошенко. До цього часу у всіх цих справах він проходив як свідок, утім сьогодні ДБР направило першу підозру до Генпрокуратури щодо зловживання службовим становищем п'ятим президентом. Порошенка підозрюють у можливому неправомірному впливі на проведення конкурсу з відбору кандидатів для призначення членів Вищої ради правосуддя.

Нагадаємо, 11 листопада, колишній президент України Петро Порошенко, як і сьогодні, не з'явився до Державного бюро розслідувань на допит у кримінальному провадженні щодо можливої втрати службовими особами Адміністрації президента України матеріальних носіїв секретної інформації, які містять державну таємницю.

 

  

Loading...
Loading...
Loading...