Новини » Політика 449 Читать эту новость на русском

ДБР скерувало до ГПУ проєкт підозри Порошенку

Петро Порошенко

Порошенка підозрюють у можливому неправомірному впливі на проведення конкурсу з добору кандидатів для призначення членів Вищої ради правосуддя

Слідчі Державного бюро розслідувань скерували до Генеральної прокуратури України проєкт повідомлення про підозру п'ятому президенту України Петру Порошенку, передає пресслужба відомства.

Згідно з повідомленням, проєкт підозри підготовлено та направлено до прокуратури в рамках досудового розслідування кримінального провадження щодо можливого неправомірного впливу на проведення конкурсу з добору кандидатів для призначення членів Вищої ради правосуддя у березні-травні 2019 року.

За цим фактом події п'ятого президента України підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 109 (Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади, особою, яка є представником влади) та ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) КК України. 

Нагадаємо, 11 листопада, колишній президент України Петро Порошенко знову, як і сьогодні, не з'явився до Державного бюро розслідувань на допит у кримінальному провадженні щодо можливої втрати службовими особами Адміністрації президента України матеріальних носіїв секретної інформації, які містять державну таємницю.

Loading...
Loading...
Loading...