Новини » Економіка Читать эту новость на русском

Анна Скороход: В Україні робиться все, щоб знищити атомну енергетику

Анна Скороход ZIK

"У всьому світі роблять ставку на атомну енергетику"

У розвинутих країнах світу роблять ставку на атомну енергетику, натомість в Україні роблять все, щоб її знищити.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявила народна депутатка (позафракційна), членкиня парламентського Комітету з питань енергетики та житлово-комунального господарства Анна Скороход.

Відповідаючи на запитання ведучої Наташі Влащенко щодо того, якими можуть бути наслідки зупинки атомних електростанцій, Анна Скороход застерегла, що внаслідок такого кроку можуть зрости тарифи.

Народна депутатка зауважила, що вона дуже скептично ставиться до "зеленої енергетики", адже "вона не настільки зелена, як її малюють". Зокрема, з її слів, під час виробництва атомної енергії відбувається менший викид вуглекислого газу, аніж під час виробництва сонячної енергії.

Анна Скороход додала, щодо атомної енергетики говорять про радіацію, і поставила запитання – куди через 25 років Україна подіне відпрацьовані сонячні батареї, які наголосила вона, нині ніяк не утилізують. Окрім того, додала гостя програми, сонячні батареї займають місце на родючих полях, які можна було б засіяти.

"Чому у нас не розвивається атомна енергетика, мені не зрозуміло. У всьому світі у достатньо розвинених чи таких, що розвиваються, цивілізованих країнах, навпаки, роблять ставку на атомну енергетику. У нас робиться все, щоб її знищити", – заявила народна депутатка.

Як повідомляли раніше, влітку енергосистема України працювала без шести атомних блоків.

Нагадаємо, уряд скасував обмеження тарифів на опалення і гарячу воду.

Читайте також: "Рада має намір ухвалити законопроєкт про ринок електроенергії"

Loading...