Новини » Політика Читать эту новость на русском

Анна Скороход назвала ухвалені у Раді лобістські закони

Анна Скороход ZIK

"Почну з переліку підприємств на приватизацію – це ж "під когось" все робиться"

Серед лобістських законів, які ухвалила Верховна Рада України поточного скликання, такі: закон про скасування пайової участі, судовий закон та закон, яким скасовується перелік підприємств, які не підлягають приватизації.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявила народна депутатка (позафракційна) Анна Скороход.

"Почну з переліку підприємств на приватизацію. Це ж під когось все робиться. Я думаю, це під великі міжнародні організації, компанії, які хочуть контролю над серйозними  підприємствами, які можна назвати "кровоносною системою України". Також, знаємо, була скасована пайова участь... Нагадаю, що це одноразовий збір, який платить забудовник у місцевий бюджет.... Так от тепер ніхто нічого вже більше платити не буде", – сказала Анна Скороход.

Вона наголосила, що, якщо боялися, що місцеві бюджети використовують ці кошти не за призначенням, то треба було просто прописати, що певний відсоток платиться усіма забудовниками під статтю про інфраструктуру і не може бути перекинутий на інші цілі.

"Все, ми вилікували систему, корупції тут не буде", – заявила Анна Скороход.

Ведуча Наташа Влащенко попросила в Анни Скороход назвати інші лобістські закони. 

"У мене питання до судового закону, який був ухвалений, адже я читала висновки Венеціанської комісії, яка чітко написала – не можна. Адже там є повне підпорядкування суддів. А в нас судовий орган незалежний. А там створюється якась комісія, яка може суддів виключати по своєму рішенню", – сказала Скороход.

Як повідомляли, народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Юрій Павленко заявляв, що нардеп від "Слуги народу" перетворює комітет у лобістську структуру.

Читайте також: Беня, Петро, ​​Ринат: Хто чиї інтереси лобіює в Нацраді з телерадіомовлення?

Loading...