У Нікополі бездомні живуть у курені з целофану та гілок

Бездомні живуть у саморобному курені з целофану та гілок з соцмереж

Безхатченки просять про допомогу

У місті Нікополь Дніпропетровської області бездомні живуть в саморобному укритті, який вони побудували з целофанових відходів та гілок. Про це повідомила місцева жителька у Facebook.

Як зазначається, дівчина, повертаючись додому, випадково виявила на пустирі саморобний курінь з підручних матеріалів, у якому мешкали безхатченки.

"Жінка варила їжу на багатті, один з чоловіків читав книгу, другий намагався зігрітися, сидячи під останніми сонячними променями. Побачила побудований своїми руками будиночок, у якому, як я з'ясувала, живуть, видовище дуже сумне ... Зустрів мене охоронець житла - Чапушка, з господинею якого ми і розговорилися", - написала Настя.

Також дівчинка зауважила, що господиня саморобного "будинку" попросила про допомогу, адже у зимовий період у таких умовах жінка не виживе.

"Жінка попросила допомогти, тільки я не знаю як….Якщо є можливість допомогти з теплими речами та їжею цим людям, координати (цього місця – ред.) залишу в організації "Прихист"", - зазначила Настя.

Нагадаємо, нещодавно у Львівській міській раді повідомили, що у Львові Центр обліку та нічного перебування бездомних потребує теплого одягу.

Loading...
Loading...
Loading...