Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Грузії поновилися акції протесту

Фото з відкритих джерел

Демонстранти вимагають ухвалити виборчу реформу

У Грузії сьогодні, 17 листопада, поновилася антиурядова акція протесту, учасники якої висловлюють обурення через відхилення виборчої реформи парламентом.

Про це повідомляє "Ехо Кавказу".

Як повідомляється, тисячі протестувальників вийшли на вулиці Тбілісі. Учасники акції збираються під будівлею грузинського парламенту. Акцію протесту зібрали понад 20 політичних партій, включно з найбільшими опозиційними силами "Єдиний національний рух" та "Європейська Грузія".

Демонстранти вимагають ухвалити виборчу реформу, яка передбачає проведення позачергових парламентських виборів за пропорційною системою в 2020 році. Також протестувальники вимагають відставки прем'єр-міністра Георгія Гахарії, якого вважають відповідальним за силовий розгін попередніх акцій протесту.

Нагадаємо, нова хвиля антиурядових протестів у Грузії спалахнула 14 листопада, після того як парламент відмовився підтримати виборчу реформу. Тоді протестувальники вийшли під будівлю парламенту і вимагали прийняти законопроект, а також вимагали відставки прем'єр-міністра Гахарії.

Loading...