Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Білорусі стартували парламентські вибори

Парламентські вибори в Білорусі БЕЛТА

Необхідно обрати 110 депутатів

Сьогодні, 17 листопада, у Республіці Білорусь розпочався основний день голосування на виборах депутатів Палати представників національних зборів сьомого скликання. Про це повідомляє БЕЛТА.

Згідно з повідомленням, виборчі дільниці в країні відкрилися о 08:00 і працюватимуть до 20:00. Для проведення виборів у Палату представників утворено 110 виборчих округів, і стільки ж депутатів необхідно обрати, сформовано понад 5,8 тис. дільниць для голосування, у тому числі 46 іноземних.

За даними ЦВК на 16 листопада, на 110 місць у Палаті представників національних зборів сьомого скликання претендують 513 кандидатів.

Вибори депутатів Палати представників проводяться по одномандатних виборчих округах. Для визначення результатів використовується мажоритарна виборча система відносної більшості. Вибори визнаються дійсними, якщо в голосуванні взяли участь понад половину виборців округу, які включені до списків. 

На нинішніх виборах зможуть проголосувати майже 6,88 млн громадян Білорусі.

Раніше повідомлялося, що головний білоруський державний телеканал "Беларусь-1" покаже український серіал "Слуга народу", де головну роль зіграв Володимир Зеленський, який цього року переміг на президентських виборах в Україні.

Нещодавно президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що після закінчення президентського терміну волів би стати ректором "деякого із вишів".

Loading...