Сумська про ідею фільму про княгиню Ольгу: Мінкульту це нецікаво

Ольга Сумська, народна артистка України ZIK

Це те, що бринить у моїй душі, і те, що я могла б зробити

Народна артистка України Ольга Сумська запропонувала міністру культури Володимиру Бородянському ідею зняти серіал або фільм про княгиню Ольгу. У відповідь він сказав, що вже 20 примірників сценаріїв у нього лежать десь глибоко в столі.

Про це вона розповіла в ефірі програми "Інтерв’ю з Литвиненко" на телеканалі ZIK.

Ведуча поцікавилася, чи гостя має амбіції стати продюсеркою і, можливо, зняти свою стрічку. У відповідь вона сказала, що може варто подумати щодо продюсерських ініціатив, але на це треба зважитись і треба мати знання та навички, бо неможливо стати продюсером з "пустого місця".

Крім того, Сумська зазначила, що в її житті ще жодного разу не було такої неймовірної пропозиції, яку б їй запропонували. Сумська зауважила, що завжди намагалася сама щось ініціювати, сама знаходила можливості і досягала своєї мети.

"Цього разу я після розмови з президентом Зеленським підійшла до міністра культури Володимира Бородянського і запропонувала вислухати мене щодо теми кіно. Тому, що так хочеться повного метру, якогось вагомого серіалу з хорошою роллю", - сказала акторка.

Вона зазначила, що вже багато років виношує ідею серіалу або повнометражного фільму про легендарну особистість княгиню Ольгу.

"Це те, що бринить у моїй душі, і те, що я могла б зробити. На це Володимир Володимирович мені відповів, що в нього вже десь 20 примірників сценаріїв лежить десь глибоко в столі і йому, так мені здалося, нецікаво. Бачите, в якихось країнах знімають історичні саги і це дуже популярно. Виявляється, що не той час і не те місце", - констатувала Ольга Сумська.

До слова, раніше повідомлялося, що міністр культури, молоді і спорту Володимир Бородянський має намір ініціювати введення кримінальної відповідальності за маніпуляцію інформацією.

Крім того, міністр Бородянський спростував інформацію, що нібито він має намір перейменувати Інститут національної пам’яті.

Loading...
Loading...
Loading...