Новини » Політика 700 Читать эту новость на русском

Мосійчук: Ми вимагатимемо підтвердження, що Арахамія позбувся громадянства США

Ігор Мосійчук, Фото з відкритих джерел

Також, варто поцікавитися тим, за якими документами він їздив до США і чи отримував візу

Є інформація, що народний депутат Давид Арахамія готує на завтра брифінг щодо скандалу з американським громадянством. Активісти будуть вимагати, щоб Арахамія надав документи, які підтверджують вихід з громадянства США.

Про це в ефірі програми "Деталі дня" на телеканалі ZIK розповів народний депутат України 8 скликання Ігор Мосійчук.

Ведучий поцікавився, звідки у політика дані, що Давид Арахамія має другий паспорт. У відповідь він сказав, що ці дані є в рішенні суду і матеріалах судової справи щодо позову компанії "Microsoft" до компанії "TemplateMonster", співзасновником якої був Давид Арахамія.

"Це можна офіційно подивитися, зайти, перекласти, поцікавитися. Станом на зараз в мене є інформація, що Арахамія готує на завтра брифінг, на якому будуть різні "відмазки", наприклад, - "я відмовився від громадянства перед виборами до парламенту". Якщо він це почне говорити, то зразу ми, українське суспільство, будемо вимагати, щоб Арахамія надав документи, які підтверджують вихід з американського громадянства. Інакше - це злочин і буде виглядати як "Супрун-2", - сказав екснардеп.

Ведуча також запитала, чим, на його думку, завершиться скандал з громадянством Арахамії. Мосійчук сказав, що, перш за все, у цьому питанні будуть судові рішення.

"Відносно Арахамії, ми підемо таким самим шляхом, як і щодо Уляни Супрун, надавши відповідні документи до суду. Також, ми завтра поцікавимося тим, за якими документами він їздив до США і чи отримував він візу", - констатував Ігор Мосійчук.

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу ZIK народний депутат VIII скликання Ігор Мосійчук натякнув, що у голови фракції "Слуга народу" Давида Арахамії є подвійне громадянство, яке той приховав від ЦВК. Відповідні докази політик обіцяв оприлюднити у себе на телеграм-каналі.

Згодом, ексдепутат Ігор Мосійчук на своєму каналі заявив, що у нього є докази того, що Арахамія має американський паспорт, причому "фактаж набагато більший, ніж на телеграм-каналі "Розвідник".

 

Loading...
Loading...
Loading...