live
Новини » Економіка 6126 Читать эту новость на русском

Маркарова пояснила, в яких ФОПів можуть бути проблеми

Оксана Маркарова. Фото kmu.gov.ua
загрузка...
загрузка...

Ліміти доходів не зменшилися – "у другій групі навіть зросли до 2,5 мільйона гривень"

Чесні фізособи-підприємці від майбутніх нововведень лише виграють. Водночас Верховна Рада ухвалювала ці закони не для того, аби отримати додаткові прибутки. Для фізосіб-підприємців ставки залишилися незмінними, про це сказала голова відомства Оксана Маркарова в інтерв’ю "НВ".

Маркарова зазначила, що ліміти доходів не зменшилися – "у другій групі навіть зросли до 2,5 мільйона гривень".

"Єдина новація — через рік для готівкових розрахунків підприємцям потрібно буде використовувати реєстратори розрахункових операцій, і то не касові апарати, а інноваційні програми в смартфоні", – пояснила вона.

Міністерка додала, що підприємцю залишиться тільки завантажити безкоштовний застосунок для взаємодії з податковою службою на свій телефон.

"Чесний ФОП від цього тільки виграє. Програють ті, у кого прибуток більший, ніж ліміти в його групі, а також ті підприємці, які насправді водії, офіціанти, касири на підприємстві, власник якого ухиляється від легального працевлаштування співробітників", – додала Маркарова.

Вона також наголосила, що Верховна Рада ухвалювала ці закони не для отримання додаткових податків.

"Ми віримо, що люди нам не брешуть. Ми даємо їм можливість дешево, просто і безкоштовно зробити звітність, яка захищає їхні ж права споживача. Ми розуміємо, що до повноцінного введення нова податкова повинна довести малому бізнесу, що їх права не будуть порушуватися і що їх не будуть тиранити",– сказала очільниця Мінфіну.

При цьому Маркарова наголосила, що "продаж з чеками — це передусім захист прав споживача".

Нагадаємо, Маркарова також заявила, що Мінфін не планує виплачувати компенсацію Коломойському за "ПриватБанк".

Loading...
Loading...
Loading...