Ольга Сумська у програмі "Інтерв’ю з Литвиненко", – повне відео

Ольга Сумська, народна артистка України ZIK

Як можна вирішити конфлікт на Донбасі та серіал "Кріпосна", – детальніше на ZIKу

В ефірі телеканалу ZIK транслювали програму "Інтерв'ю з Литвиненко". Гостею студії була народна артистка України Ольга Сумська.

Про  активність у соц мережах, гастролі, стан українського кінематографу, роль режисерів на зйомках кіно, її бачення вирішення конфлікту на Донбасі та успіх серіалу "Кріпосна", –  про це та багато іншого в ексклюзивному інтерв'ю з Ольгою Сумською.

Повне відео програми можна переглянути просто тут:

Попередні випуски програми можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія - вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу Наташа Влащенко.

Loading...
Loading...
Loading...