Експерти назвали сушку білизни небезпечною для здоров’я

Ілюстративне з відкритих джерел

Сушка може викликати цвіль, що спричиняє шкідливий вплив на людський організм

Фахівці архітектурної школа Glasfow Mackintosh дослідили, що сушка білизни в будинку є небезпечною для здоров’я людини. Про це повідомляє Ukrhealth.

Як зазначається, цей пристрій для сушіння одягу провокує розмноження цвілі, яка може спричинити алергічні реакції.

Зокрема фахівці пояснили це тим, що у вологому середовищі розмножується цвіль, спори якої після вдихання можуть викликати легеневі інфекції, особливо це стосується чутливих людей.

"Цвіль – це речовини, які після потрапляння в організм можуть викликати алергічні реакції дихальної системи, такі як застуда, риніт і напади важкої астми, особливо у дітей", - пояснили експерти.

Крім цього, цвіль може з'явитися також у результаті розвішування вологої білизни на батареях. Тому для зниження ризику появи цвілі в помешканні експерти радять користуватися пральною машиною з віджимом, часто провітрювати приміщення, застосовувати осушувачі повітря а також уникати розвішування вологого одягу у спальнях та житлових приміщеннях.

Нагадаємо, нещодавно на конференції з проблем раку лікарі заявили, що деякі рослинні препарати можуть зашкодити процесу лікування онкологічних захворювань та навіть нашкодити здоров'ю.

Loading...
Loading...
Loading...