live

У Києві створили штаб допомоги безхатченкам у зимовий період

У Києві з’явиться центр обслуговування бездомних осіб з «соціальним готелем»

Штаб буде забезпечувати бездомних осіб гарячим харчуванням, теплими речами і взуттям

У столиці було утворено міський оперативний штаб допомоги бездомним особам та координації соціального патрулювання у столиці у зимовий період. Про це повідомяє пресслужба КМДА.
 
Як зазначається, штаб діятиме у Києві з 1 грудня 2019 року та займатиметься забезпеченням бездомних осіб гарячим харчуванням, теплими речами і взуттям
 
"На сьогодні в Києві перебуває велика кількість осіб без визначеного місця проживання, які живуть на вокзалах, сміттєзвалищах, у переходах, під’їздах будинків та пустирях. Усі ці люди перебувають за межею бідності. Особливо важко таким людям взимку, і тому щорічно у зимовий період у зв’язку із різким зниженням температури повітря та настанням стійких холодів у Києві проводиться соціальне патрулювання", – зазначила заступниця голови Марина Хонда, яка очолила штаб.
 
Крім цього, департамент соцполітики доручив у зимовий період збільшити на 30% кількість ліжко-місць у Будинку соціального піклування (на вулиці Суздальській, 4/6), Київському центрі соціальної адаптації престарілих, інвалідів та інших осіб, які не мають постійного місця проживання (с. Ясногородка Вишгородського району Київської області).
 
 
Нагадаємо, нещодавно у КМДА повідомили, що комунальне підприємство "Київтеплоенерго" поки не планує підвищувати для населення ціни на послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання.

Loading...