Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Болівії через протести загинули 6 осіб

Фото з відкритих джерел

Через демонстрації в країні приблизно 100 осіб отримали травми

У суботу, 16 листопада, в Болівії внаслідок кровопролитних сутичок між прихильниками експрезидента Ево Моралеса та силовиками загинули щонайменше 6 осіб, а ще понад сто учасників акції отримали поранення. Про це повідомляє DW.

Крім цього, приблизно двісті демонстрантів були заарештовані у результаті масових виступів.

До слова, напередодні профспілка виробників коки організувала акцію протесту у місті Сакаба з метою повернення ексглави Болівії Моралеса. Зокрема, протестувальники намагалися прорватися крізь поліцейське загородження, щоб дістатися до місця збору учасників акції. Після чого, у результаті сутичок між силовиками та демонстрантами, загинули щонайменше 6 осіб.

У зв'язку з цим уряд тимчасового президента Болівії Жанін Аньєс висловив співчуття з приводу жертв та скликав круглий стіл за участю представників усіх сторін, який повинен був відбутися у місті Кочабамба 16 листопада.

Новини за темою: Тимчасовим президентом Болівії стала Жанін Аньєс

Крім цього, тимчасовий президент країни Жанін Аньєс зауважила, що Моралес може повернутися у Болівію, проте йому доведеться постати перед судом. А сам Ево Моралес, який зараз перебуває у Мексиці, у Twitter закликав правоохоронців припинити "вбивства" та додав, що "боліваріанська уніформа не повинна бути заплямована кров'ю народу".

Нагадаємо, цього тижня державний департамент США розпорядився терміново евакуювати родини дипломатів, що працюють у Болівії, через масові заворушення у країні.

Loading...