live

Студент з Рівного об’їхав майже пів Європи автостопом за два роки

Роман Висоцький подорожує автостопом з соцмереж

У свої дев’ятнадцять років хлопець побував у 20 країнах Старого континенту

Рівнянин Роман Висоцький об’їхав двадцять країн Європи за допомогою автостопу за два роки. Про це хлопець розповів у інтерв’ю 7 днів
 
За словами Романа, він обрав такий спосіб подорожей, адже це потребує мінімальних витрат. Крім цього, хлопця зацікавила така культура мандрівок, тому після свого 18-річчя він здійснив свою першу подорож автостопом. 
 
"Дуже багато чув я від інших людей та дивився фільмів про різні види подорожей. Сподобалася саме ця культура мандрівок. Захотілося спробувати самому. І тільки стукнуло 18, одразу ж скористався нагодою", - пояснив Роман. 
 
Також рівнянин додав, що завжди подорожує разом зі своїми друзями.
 
"Завжди подорожую ще з кимось, адже знаходяться друзі, котрі хочуть розділити зі мною цю пригоду… Я запропонував (подорожувати – ред.), … на що одразу ж отримав згоду. Ми були зовсім непідготовлені, нам казали, що у нас не вдасться, там дуже дорого і всяке таке. Але, незважаючи на це, ми взяли намет і поїхали до Угорщини, навіть не знаючи, як правильно зупиняти авто", - розповів хлопець. 
 
За словами Романа, зазвичай він витрачає на одну поїздку приблизно 100 євро. 
 
"Завжди намагаюсь витратити не більше 100 євро. Однак під час нашої останньої подорожі, яка тривала місяць, по таких дорогих країнах, як Швейцарія, Бельгія і Франція, витратив 130 євро", - зазначив студент.
 
До слова, подорожувати таким способом Роману допомагає знання англійської мови або ж перекладач на його смартфоні, якщо жителі певної країни не розмовляють англійською. 
 
Крім цього, для пошуку помешкання, де можна переночувати, хлопець використовує сервіс "Couchsurfing" або ж ночує просто неба. 
 
"Коли ти ночуєш в іноземця за допомогою "Couchsurfing", в тебе є вдосталь часу, аби обговорити безліч тем… Я жодного разу не ночував у хостелах, оскільки всі наші поїздки дуже економні. Тому інколи зупинялися на ніч у наметах за містом, біля річки, в центрі міста, на заправках", - додав Роман. 
 
Нагадаємо, нещодавно у Австралії туристка прикинулась вагітною в аеропорту, щоб заощадити на багажі близько 60 австралійських доларів.

Loading...