Скороход розкрила деталі про зарплати в конвертах для "слуг народу"

ZIK

Народна депутатка Анна Скороход підтвердила, що "слуги народу" отримували зарплати в конвертах на суми від 5 до 15 тисяч доларів

За словами Скороход, їй самій не пропонували зарплат у конвертах, адже її особиста позиція не завжди збігається із позицією фракції.

Про це вона розповіла в ефірі проєкту "Народ проти" на телеканалі ZIK.

Вона повідомила: неодноразово чула про те, що "слугам народу" справді роздають зарплати в конвертах.

"До мене навіть підходили мої колеги і запитували, чи отримала я зарплатню", – розповіла Скороход.

Та, за словами нардепки, самій їй не пропонували цих грошей.

"Як мені можуть пропонувати, якщо я йду не в ногу з тим, що пропонує фракція?", –наголосила Скороход.

Вона підтвердила інформацію, яку раніше публікували у ЗМІ: справді йдеться про суми у 5, 10 та 15 тисяч.

"5 – звичайним депутатам, 10 – якщо у тебе керівна посада в комітеті і 15 – замісникам голови фракції", – розповіла скороход.

Окрім того, народний депутат від "Слуги народу" Олександр Дубінський додав: він уже навіть написав заяву в антикорупційну прокуратуру на Миколу Тищенка, який у переписці із "Рябошапкою" розказував, що "мав із кимось якісь справи".

"Я попросив Рябошапку допитати у цьому питанні, адже така велика кількість заяв має привести до відкриття кримінальних справ. Він їх не проводить, тож я, відповідно, у своїй заяві в прокуратуру попросив допитати і Рябошапку", – розповів Олександр Дубінський.

Як повідомлялось раніше, журналістка Світлана Крюкова заявила, що у день голосування законопроєкту про продаж землі народні депутати від "Слуги народу" отримали чергові зарплати у конвертах.

Вперше про екстрапремії для президентської фракції видання Страна.ua повідомляло у жовтні. Тоді журналісти зазначали: "Зе-депутати мало не поголовно беруть "на кишеню", не гребуючи і 5 тисячами доларів за найважливіші голосування".

Loading...