Новини » Політика 199 Читать эту новость на русском

Ренат Кузьмін звернувся до Рябошапки з вимогою прозвітувати про результати розслідування "справи Бузини"

Ренат Кузьмін.  ZIK

Генпрокуратура направила в ДБР "справу Бузини". Однак за кілька днів відкликала її

Народний депутат від фракції "Опозиційна платформа – За життя" Ренат Кузьмін звернувся із запитом до генерального прокурора Руслана Рябошапки із пропозицією прозвітувати з парламентської трибуни про результати розслідування "справи Бузини".

Про це повідомив сам народний депутат на своїй сторінці у Фейсбук.

За його даними, Генпрокуратура направила в Державне бюро розслідувань "справу Бузини". Однак за кілька днів відкликала її.

Народний депутат нагадав, що ця справа уже відправлялась у поліцію Одеси і так само швидко відкликалась назад.

"Схоже, з приходом нової команди нічого в ГПУ не змінилося: покарання невинних, нагородження непричетних", – зазначив Ренат Кузьмін.

Щоб нагадати про необхідність знайти замовників і організаторів вбивства Бузини, народний депутат від фракції "Опозиційна платформа – За життя", направив до генпрокурора Руслана Рябошапки депутатський запит з пропозицією прозвітувати з парламентської трибуни про результати розслідування цієї справи.

Депутатський запит народного депутата Рената Кузьміна Фейсбук-сторінка Рената Кузьміна

Публіциста та колишнього шеф-редактора газети "Сегодня" Олеся Бузину застрелили 16 квітня 2015 року під час пробіжки біля власного будинку в Києві.

За два місяці міністр внутрішніх справ Арсен Аваков оголосив, що "вбивство Олеся Бузини розкрите", а підозрюваних затримано.

Ними виявилися двоє наближених до націоналістичної групи С14 людей, які входили також до підрозділів АТО: Андрій Медведько (служив у спецбатальйонах "Київ-2" та "Гарпун") і Денис Поліщук (входив до складу 54-го розвідбату).

Самих підозрюваних спочатку тримали під вартою, потім дозволили можливість застави, потім її скасували, а далі їх випустили під цілодобовий домашній арешт, який згодом скоротили до нічного.

Зараз жодних запобіжних заходів для них немає, оскільки слідчі та прокурори не змогли обґрунтувати необхідність якихось обмежень.

Досудове розслідування тривало майже три роки, а саму справу навіть передавали до Одеси – коли тамтешнім прокурором і одночасно заступником генпрокурора був Давид Сакварелідзе. У підсумку справу повернули до Києва.

 

Loading...
Loading...
Loading...