Процес повернення захоплених РФ кораблів на завершальному етапі, - Єрмак

Андрій Єрмак

За його словами, процес повернення малих броньованих катерів вже на завершальному етапі

Процес повернення українських суден, які були захоплені Росією в листопаді 2018 року, на завершальному етапі.

Про це заявив радник президента України Андрій Єрмак, передає "Новое время".

"Процес повернення малих броньованих катерів, захоплених у листопаді Росією, вже на завершальному етапі", - заявив Єрмак.

Як повідомляли, Україна відправила буксири та пошуково-рятувальний корабель "Сапфір" за захопленими Росією в Керченській протоці судами.

За інформацією видання "Думская", захоплені малі броньовані артилерійські катери ВМС України "Бердянськ" і "Нікополь", а також буксир "Яни Капу" сьогодні вночі повернуть українській стороні.

Повідомляється, що з портів Південного, Чорноморська і Одеси за ними вийшли пошуково-рятувальний корабель "Сапфір", буксири "Титан" і "Гайдамака".

Також нагадаємо, що міністр закордонних справ України Вадим Пристайко повідомив, що українське МЗС направило Росії ноту з вимогою віддати кораблі Військово-Морських сил ЗСУ, захоплені в Чорному морі в районі Керченської протоки наприкінці 2018 року.

Російські військові захопили кораблі 25 листопада 2018 року в районі Керченської протоки разом з екіпажем, який складався з 24 осіб. В рамках великого обміну полоненими їх передали українській стороні ще у вересні.

Loading...