Новини » Події Читать эту новость на русском

Колишнього нардепа Святаша оголосили в розшук

Фото: Дмитро Святаш (УНІАН)

Святаш звинувачується за ч. 1 ст. 366-1 Кримінального кодексу

Колишній народний депутат Верховної Ради Дмитро Святаш оголошений в розшук. Інформацію про розшук опубліковано на сайті Міністерства внутрішніх справ України.

Інформація про розшук Святаша розміщена в розділі "Особи, які переховуються від органів влади" з позначкою про дату його зникнення - 8 листопада 2019 рік.

Святаш звинувачується за ч. 1 ст. 366-1 КК, запобіжний захід до нього не застосовувався.

Нагадаємо, столична прокуратура повідомила про підозру колишньому народному депутату п'яти скликань у рамках кримінальної справи щодо заволодіння коштами банку "УкрСиббанк".

Слідство встановило, що експарламентарій протягом 2008-2018 років, у змові з посадовими особами групи компаній "АІС", шахрайським шляхом заволодів грошима, отриманими від "УкрСиббанку" в якості кредитів. Цими діями він завдав збитків банку на суму 1,1 млрд гривень.

9 жовтня Національне антикорупційне бюро оголосило про підозру Святошу. Повідомлення про підозру складено у відповідності зі ст. 276 КПК України. Екснардеп не вказав в електронних деклараціях за 2015 і 2016 роки факт наявності у нього фінансових зобов'язань перед АТ "УкрСиббанк".

 

Loading...